O nas

Firma IRMA PLAST zajmuje się importem worków polipropylenowych (PP), papierowych oraz big bagów (FIBC) dla przemysłu spożywczego i paszowego oraz rolnictwa i budownictwa od 2005 roku. Doświadczenie w branży gromadziła jednak już od 2001 roku, pod szyldem KIMM-PLAST, firmy zajmującej się produkcją worków. Początkowo działaliśmy na terenie województwa lubelskiego, ale dzięki usprawnionej logistyce rozszerzyliśmy swój zasięg na cały kraj.

Doświadczenie zdobyte w obszarze produkcji pozwoliło nam poznać charakterystykę worków najwyższej jakości. Wiedzę tę wykorzystaliśmy do wyłonienia grupy zaufanych dostawców z Dalekiego Wschodu, którzy gwarantują wysoką jakość produktów w połączeniu z atrakcyjną ceną. Niekwestionowana wytrzymałość worków przy zachowaniu niskiej masy pozwoliła nam dołączyć do grupy liderów rynku w tym segmencie.

Konsekwentnie stawiając na rozwój i posiadając rzetelnych dostawców w 2016 roku poszerzyliśmy ofertę o worki o większej nośności – kontenery elastyczne big bag (FIBC).

Odpowiadając na zwiększoną troskę naszych klientów o losy naszej planety w ostatnich latach włączyliśmy do asortymentu torby oraz worki papierowe. Swoja pozycję budujemy na wieloletniej współpracy z odbiorcami lokalnymi, krajowymi oraz zagranicznymi. Naszym priorytetem jest podążanie za ich oczekiwaniami poprzez oferowanie najwyższej jakości produktów i obsługi klienta.